Zámečnické práce včetně všech subdodávek

Naše zámečnická výroba spočívá v tom, že provádíme zámečnické práce včetně všech subdodávek – klempířské prvky, mobilní záchytné vany, montované plošiny.

Zámečnické práce - foto:

Klempířské prvky

vzduchotechnika_2
zamecnictvi_2
zamecnictvi_3


Mobilní záchytné vany

vzduchotechnika_2
zamecnictvi_5
zamecnictvi_6


Montované plošiny

zamecnictvi_7
zamecnictvi_8
zamecnictvi_9
Novinky
07.10.2009
Nová webová prezentace firmy B-M-Beta s.r.o.
Spustili jsme pro Vás nové moderní a přehledné webové stránky s prezentací firmy B-M-Beta s.r.o. - jsme ryze česká strojírenská firma a jako jedni z mála výrobců v České republice nabízíme zpracování plechů a profilových materiálů špičkovými CNC technologiemi na strojích firmy TRUMPF. Naším hlavním oborem činnosti je dělení a řezání plechů laserem TRULASER 3040, zpracování profilových materiálů na laserovém zařízení ROTOLAS, přesné ohýbání plechů na ohraňovacím lise TRUBEND 5170 (S) a svařování metodami MIG, MAG, TIG. Dále nabízíme zámečnickou zakázkovou i sériovou výrobu včetně všech subdodávek a povrchových úprav. Společnost buduje i svůj vlastní výrobní program.
07.10.2009
Svařování konstrukcí
Potřebujete spolehlivě svařit rozměrnou ocelovou konstrukci, či konstrukci z vysokolegované oceli a speciálních slitin? Firma B-M-Beta Vám svaří konstrukci metodami MIG, MAG, nebo TIG dle vašich potřeb. Naši certifikovaní specialisté zaručují vysokou kvalitu sváru konstrukce za použití nejmodernějších technologií.