Certifikace


 Certifikát svářečského technika od: Česká svářečská společnost ANB

Dokument 1. ke stažení zdeOsvědčení o absolvování školení programovacího systému TruTops Bend od: TRUMPF Praha spol. s.r.o.

Dokument 2. ke stažení zdeOsvědčení o absolvování školení programovacího systému ToPs 300 od: TRUMPF Praha spol. s.r.o.

Dokument 3. ke stažení zdeOsvědčení o absolvování odborného semináře - novinky ve svařování, nová norma DIN 18 800 od: SVV Praha, s.r.o.

Dokument 4. ke stažení zdeOsvědčení o absolvování odborného semináře - praktický výcvik pro kontrolory svářečů od: SVV Praha, s.r.o.

Dokument 5. ke stažení zdeOsvědčení o absolvování odborného semináře - odporové svařování od: SVV Praha, s.r.o.

Dokument 6. ke stažení zdeCertifikát svářečského technika 2. od:
Česká svářečská společnost ANB

Dokument 7. ke stažení zdeCertifikát INTERNATIONAL INSTITUTE OF WELDING od: Česká svářečská společnost ANB

Dokument 8. ke stažení zdeCertifikát EUROPEAN FEDERATION FOR WELDING, JOINING AND CUTTING od: Česká svářečská společnost ANB

Dokument 9. ke stažení zdeOsvědčení o absolvování školení programovacího systému TruTops Laser od: TRUMPF Praha spol. s.r.o.

Dokument 10. ke stažení zdeOsvědčení o základním kurzu svařování od: Střední odborné učiliště Lovosice

Dokument 11. ke stažení zdeVysvědčení o úspěšném absolvování kursu pro montážní práce na odběrních plynových zažízeních od: TERMOGAS Kladno

Dokument 12. ke stažení zdeOsvědčení o základním kurzu svařování od: Česká svářečská společnost ANB

Dokument 13. ke stažení zde
Novinky
07.10.2009
Nová webová prezentace firmy B-M-Beta s.r.o.
Spustili jsme pro Vás nové moderní a přehledné webové stránky s prezentací firmy B-M-Beta s.r.o. - jsme ryze česká strojírenská firma a jako jedni z mála výrobců v České republice nabízíme zpracování plechů a profilových materiálů špičkovými CNC technologiemi na strojích firmy TRUMPF. Naším hlavním oborem činnosti je dělení a řezání plechů laserem TRULASER 3040, zpracování profilových materiálů na laserovém zařízení ROTOLAS, přesné ohýbání plechů na ohraňovacím lise TRUBEND 5170 (S) a svařování metodami MIG, MAG, TIG. Dále nabízíme zámečnickou zakázkovou i sériovou výrobu včetně všech subdodávek a povrchových úprav. Společnost buduje i svůj vlastní výrobní program.
07.10.2009
Svařování konstrukcí
Potřebujete spolehlivě svařit rozměrnou ocelovou konstrukci, či konstrukci z vysokolegované oceli a speciálních slitin? Firma B-M-Beta Vám svaří konstrukci metodami MIG, MAG, nebo TIG dle vašich potřeb. Naši certifikovaní specialisté zaručují vysokou kvalitu sváru konstrukce za použití nejmodernějších technologií.