CNC ohraňovací lisy

6

CNC ohýbání

Potřebujete vyrobit přesně ohýbaný díl?

Potřebujete vyrobit vícenásobně ohýbaný díl?

Naše firma B-M-Beta Vám vyrobí ohýbaný výrobek za využití špičkové technologie CNC ohýbání od jednoduché až po komplexní vícenásobně ohýbané díly. Na našem ohraňovacím lisu jsme schopni vyrobit ohyb s přesností na 0,3°!

Přesnost ohýbání

Jak dosahujeme při CNC ohýbání na takové přesnosti? Především díky CNC programování, pro které jsme certifikováni, je ohýbání na našem stroji natolik přesné. Podobně jako při CNC řezání. Samozřejmostí je moderní technika, inteligentní nástroje a především dokonalá laserová CNC senzorika, která ohýbání kontroluje a řídí.

Jen díky tomu jsme schopni zaručit ohyb s takovou přesností. Služby v oblasti CNC ohýbání poskytujeme na ohraňovacím lisu Trumpf TruBend 5170(S).

Parametry ohýbání

  • Lisovací síla v ohybu 1700 kN
  • Zdvih beranu až 615 mm
  • Délka ohybu 4250 mm
  • přesnost ACB měření v ohýbacích nástrojích na 0,3°

Služby, které Vám poskytuje firma B-M-beta jsou nejen CNC ohýbání, ale rovněž CNC řezání plechů, CNC řezání profilů i svařování konstrukcí , ostatní strojní výroba a zpracování hutního materiálu, včetně výroby ocelových konstrukcí.

Kontaktujte nás, rádi Vám představíme naše technologie CNC ohýbání!

flash

Novinky
07.10.2009
Nová webová prezentace firmy B-M-Beta s.r.o.
Spustili jsme pro Vás nové moderní a přehledné webové stránky s prezentací firmy B-M-Beta s.r.o. - jsme ryze česká strojírenská firma a jako jedni z mála výrobců v České republice nabízíme zpracování plechů a profilových materiálů špičkovými CNC technologiemi na strojích firmy TRUMPF. Naším hlavním oborem činnosti je dělení a řezání plechů laserem TRULASER 3040, zpracování profilových materiálů na laserovém zařízení ROTOLAS, přesné ohýbání plechů na ohraňovacím lise TRUBEND 5170 (S) a svařování metodami MIG, MAG, TIG. Dále nabízíme zámečnickou zakázkovou i sériovou výrobu včetně všech subdodávek a povrchových úprav. Společnost buduje i svůj vlastní výrobní program.
07.10.2009
Svařování konstrukcí
Potřebujete spolehlivě svařit rozměrnou ocelovou konstrukci, či konstrukci z vysokolegované oceli a speciálních slitin? Firma B-M-Beta Vám svaří konstrukci metodami MIG, MAG, nebo TIG dle vašich potřeb. Naši certifikovaní specialisté zaručují vysokou kvalitu sváru konstrukce za použití nejmodernějších technologií.