Služby

Strojírenská firma B-M-BETA s.r.o. Vám nabízí tyto služby: • Strojní výroba - komplexní služby v oboru

  Potřebujete komplexní služby v oblasti strojní výroby a zpracování hutního materiálu? Společnost B-M-Beta Vám poskytne komplexní služby v oblasti strojní výroby a zpracování hutního materiálu na vysoce odborné úrovni, přesně dle Vašich požadavků. VÍCE INFORMACÍ O KOPLEXNÍCH SLUŽBÁCH ZDE.


 • Řezání plechů CNC laserem

  Potřebujete udělat přesné, tvarované otvory do plechu? Anebo vyrobit přesný, tvarovaný plochý díl, třeba i nerezový? Řezání CNC laserem Vám splní ty nejnáročnější požadavky na kvalitu, přesnost i rychlost při řezání plechů a ostatních plochých materiálů. Požadujte řezání plechů laserem CNC od certifikovaného výrobce. VÍCE INFORMACÍ O ŘEZÁNÍ PLECHŮ CNC LASEREM ZDE.


 • CNC řezání profilů

  Potřebujete vyrobit přesné profily náročných tvarů? Řezání profilů CNC laserem je technologie na takové úrovni, kdy je možné při jediném výrobním kroku vyřezat všechny otvory, komplexní kontury i upravit délku obrobku. Tak je dosaženo maximální efektivity při řezání a tím snížení výsledné ceny výrobku - to je možné výhradně při CNC řezání profilů! VÍCE INFORMACÍ O CNC ŘEZÁNÍ PROFILŮ ZDE.


 • CNC ohraňovací lisy

  Naše firma B-M-Beta Vám vyrobí ohýbaný výrobek za využití špičkové technologie CNC ohýbání od jednoduché až po komplexní vícenásobně ohýbané díly. Na našem ohraňovacím lisu jsme schopni vyrobit ohyb s přesností na 0,3°! VÍCE INFORMACÍ O CNC OHRAŇOVACÍCH LISECH ZDE.


 • Svařování konstrukcí metodami MIG, MAG, TIG

  Potřebujete spolehlivě svařit rozměrnou ocelovou konstrukci, či konstrukci z vysokolegované oceli a speciálních slitin? Firma B-M-Beta Vám svaří konstrukci metodami MIG, MAG, nebo TIG dle vašich potřeb. Naši certifikovaní specialisté zaručují vysokou kvalitu sváru konstrukce za použití nejmodernějších technologií. VÍCE INFORMACÍ O SVAŘOVÁNÍ METODAMI MIG, MAG A TIG ZDE.


 • Výroba přesných konstrukcí

  VÍCE INFORMACÍ O VÝROBĚ PŘESNÝCH KONSTRUKCÍ ZDE.


 • Zámečnické práce včetně všech subdodávek

  VÍCE INFORMACÍ O ZÁMEČNICKÝCH PRACÍCH ZDE.

Novinky
07.10.2009
Nová webová prezentace firmy B-M-Beta s.r.o.
Spustili jsme pro Vás nové moderní a přehledné webové stránky s prezentací firmy B-M-Beta s.r.o. - jsme ryze česká strojírenská firma a jako jedni z mála výrobců v České republice nabízíme zpracování plechů a profilových materiálů špičkovými CNC technologiemi na strojích firmy TRUMPF. Naším hlavním oborem činnosti je dělení a řezání plechů laserem TRULASER 3040, zpracování profilových materiálů na laserovém zařízení ROTOLAS, přesné ohýbání plechů na ohraňovacím lise TRUBEND 5170 (S) a svařování metodami MIG, MAG, TIG. Dále nabízíme zámečnickou zakázkovou i sériovou výrobu včetně všech subdodávek a povrchových úprav. Společnost buduje i svůj vlastní výrobní program.
07.10.2009
Svařování konstrukcí
Potřebujete spolehlivě svařit rozměrnou ocelovou konstrukci, či konstrukci z vysokolegované oceli a speciálních slitin? Firma B-M-Beta Vám svaří konstrukci metodami MIG, MAG, nebo TIG dle vašich potřeb. Naši certifikovaní specialisté zaručují vysokou kvalitu sváru konstrukce za použití nejmodernějších technologií.