CNC řezání profilů

5

Potřebujete vyrobit přesné profily náročných tvarů? Řezání profilů CNC laserem je technologie na takové úrovni, kdy je možné při jediném výrobním kroku vyřezat všechny otvory, komplexní kontury i upravit délku obrobku. Tak je dosaženo maximální efektivity při řezání a tím snížení výsledné ceny výrobku- to je možné výhradně při CNC řezání profilů!


Zařízení na CNC řezání profilů a trubek RotoLas, dokáže výrobní proces optimalizovat natolik, že jsou vyvíjeny ve firmě B-M-Beta stále složitější a technologicky náročnější profilové výrobky, které díky této CNC laserové technologii a novým konstrukcím vedou k redukci a zjednodušení následných výrobních operací a tím snižování výrobních nákladů na CNC řezání.


Parametry CNC laserového řezání profilů

CNC laserové řezání profilů je podobně jako CNC laserové řezání plechů špičková a moderní technologie, při které se dosahuje mimořádné efektivity oproti klasickému obrábění, pro něž jsou některé technologické operace nemožné. Řezací Stroj RotoLas disponuje těmito parametry:

Maximální rozměry trubky, nebo profilu

  • Zpracovatelná délka trubek - bez přísunu: 4000 mm
  • Max. průměr trubky, resp. obalového rozvodu: 414 mm
  • Min. průměr trubky, resp. obalového rozvodu: 20 mm

Max sílá stěny

  • Stavební ocel do tloušťky 14 mm
  • Nerez do tloušťky 8 mm
  • Hliníkové slitiny do tloušťky 5 mm
  • Přesnost opakování pozice středu: 0,05 mm
  • Max. poziční odchylka: 0,05°
  • Max. hmotnost trubky: 250 kg

Firma B-M-Beta je certifikovaným výrobcem na technologie CNC laserového řezání plechů a plochých materiálů, CNC řezání profilů a trubek, CNC ohýbání přesných a složitých dílů i speciálního svařování.

Kontaktujte nás, rádi Vám představíme CNC laserové řezání profilů!

flash

Novinky
07.10.2009
Nová webová prezentace firmy B-M-Beta s.r.o.
Spustili jsme pro Vás nové moderní a přehledné webové stránky s prezentací firmy B-M-Beta s.r.o. - jsme ryze česká strojírenská firma a jako jedni z mála výrobců v České republice nabízíme zpracování plechů a profilových materiálů špičkovými CNC technologiemi na strojích firmy TRUMPF. Naším hlavním oborem činnosti je dělení a řezání plechů laserem TRULASER 3040, zpracování profilových materiálů na laserovém zařízení ROTOLAS, přesné ohýbání plechů na ohraňovacím lise TRUBEND 5170 (S) a svařování metodami MIG, MAG, TIG. Dále nabízíme zámečnickou zakázkovou i sériovou výrobu včetně všech subdodávek a povrchových úprav. Společnost buduje i svůj vlastní výrobní program.
07.10.2009
Svařování konstrukcí
Potřebujete spolehlivě svařit rozměrnou ocelovou konstrukci, či konstrukci z vysokolegované oceli a speciálních slitin? Firma B-M-Beta Vám svaří konstrukci metodami MIG, MAG, nebo TIG dle vašich potřeb. Naši certifikovaní specialisté zaručují vysokou kvalitu sváru konstrukce za použití nejmodernějších technologií.