Výroba přesných konstrukcí

Společnost B-M-BETA s.r.o. vyrábí přesné ocelové konstrukce jako například: kotevní prvky pro sluneční elektrárny, výroba profilů pro ocelové konstrukce, polohovací zařízení pro sluneční elektrárny a vzduchotechnika.

Výroba ocelových konstrukcí – foto:

Díly ocelových stanových konstrukcíKotevní prvky pro sluneční elektrárny

konstrukce_1
konstrukce_2
konstrukce_3
konstrukce_4


Výroba profilů pro ocelové konstrukce

laser_1
laser_2
laser_3
laser_4
laser_5
profil1
profil2


Polohovací zařízení pro sluneční elektrárny

polohovaci_1
polohovaci_2
polohovaci_3
polohovaci_4


Vzduchotechnika

vzduchotechnika_1
vzduchotechnika_2

Novinky
07.10.2009
Nová webová prezentace firmy B-M-Beta s.r.o.
Spustili jsme pro Vás nové moderní a přehledné webové stránky s prezentací firmy B-M-Beta s.r.o. - jsme ryze česká strojírenská firma a jako jedni z mála výrobců v České republice nabízíme zpracování plechů a profilových materiálů špičkovými CNC technologiemi na strojích firmy TRUMPF. Naším hlavním oborem činnosti je dělení a řezání plechů laserem TRULASER 3040, zpracování profilových materiálů na laserovém zařízení ROTOLAS, přesné ohýbání plechů na ohraňovacím lise TRUBEND 5170 (S) a svařování metodami MIG, MAG, TIG. Dále nabízíme zámečnickou zakázkovou i sériovou výrobu včetně všech subdodávek a povrchových úprav. Společnost buduje i svůj vlastní výrobní program.
07.10.2009
Svařování konstrukcí
Potřebujete spolehlivě svařit rozměrnou ocelovou konstrukci, či konstrukci z vysokolegované oceli a speciálních slitin? Firma B-M-Beta Vám svaří konstrukci metodami MIG, MAG, nebo TIG dle vašich potřeb. Naši certifikovaní specialisté zaručují vysokou kvalitu sváru konstrukce za použití nejmodernějších technologií.